Proponujemy Państwu kompletny system przęseł ogrodzeniowych wraz z furtkami, bramami, słupkami i podmurówką, które oprócz ochrony posesji pełnią również funkcje ozdobne. Każde ogrodzenie drewniane powstaje przy użyciu wysokiej jakości, starannie wykończonych desek drewnianych, co pozwala zachować wyjątkowo estetyczny efekt wizualny na długie lata.

Wszystkie elementy ogrodzenia można dowolnie komponować, dopasowując ogrodzenie do każdej posesji. System pozwala na dobór podmurówki z oferty naszej firmy lub osadzenie ogrodzenia na murku przygotowanym we własnym zakresie.

Ogrodzenia drewniane SIAT-KRYN to połączenie mocnej stalowej konstrukcji z przymocowanymi do niej elementami drewnianymi. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stalowych profili zamkniętych nasze ogrodzenia wyróżniają się estetycznym wyglądem, trwałością oraz niezawodnością przez wiele lat.
Oferowane przez nas produkty, wytwarzane przez doświadczoną kadrę specjalistów z najwyższą dbałością o szczegół, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania estetyczne a ponadto będą niezawodne i funkcjonalne.

Gwarancją jakości naszych produktów jest najbardziej skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Wieloletnie doświadczenie oraz wymagający najwyższej jakości klienci sprawili, że podstawową warstwą zabezpieczającą produkty przed korozją jest ocynk ogniowy.

W systemie ogrodzeń drewnianych standardowo oferujemy malowanie proszkowe stalowej konstrukcji, co z pewnością zwiększa atrakcyjność ogrodzenia oraz wydłuża jego trwałość przez zastosowanie podwójnej ochrony antykorozyjnej.

Zabezpieczenie antykorozyjne wykonane metodą ocynku ogniowego dodatkowo pokrytego lakierem proszkowym gwarantuje długą żywotność elementu metalowego, nawet w przypadku uszkodzenia mechanicznego lakieru materiał nie będzie korodował. (czytaj: polityka jakości)

« powrót